Kontakt os


Der er mange måder at få fat i os på.

Telefonisk

Du kan kontakte os på telefon via hovednummeret 33 91 00 45 i tidsrummet fra 8-15, alt efter hvilken afdeling du vælger. 

Via mail
Da vi kan være optaget af produktionen, kunder i vores kaffebar eller ligende, anbefaler vi altid at man sender os en mail hvis man har mulighed for det. Det er vores erfaring, at det for både kunder og os selv, ofte bedre end at ringe. Vi besvare disse mails hurtigt.

De primære mail adresser


RISTERIET COFFEE kaffebar ved Halmtorvet :  helgo@risteriet.dk (alternativt kaffe@risteriet.dk)

 
RISTERIET RØDOVRE, risteret & produktion :  kaffe@risteriet.dk (alternativt rune@risteriet.dk) og Tlf. 51 93 26 10
Service og reperation VÆRKSTED: service@risteriet.dk 

Andre kontakt mail adresser

Kursus (Rune)
Mail: kursus@risteriet.dk

 

Abonnement (Frederik)

frederik@risteriet.dk

 

Webshop & Produktion
mail: kaffe@risteriet.dk

Erhverv / engros (Lars)
mail: lars@risteriet.dk

Bogholderi (Frederik)
mail: bogholderi@risteriet.dk